“Bir İmzada Sen At Ormanları Kurtaralım” İmza Kampanyası

Başımız dertte…
Evet son zamanlarda gündemde cok gordugunuz ve hepinizin isyan ettigi ormanların yok olmasına karşı baslattıgımız bu yolda hepinizin ne kadar duyarlı davranacagını bılıyorum evet sayın halkım size sesleniyorum sessiz kalmayın hepinizn bu kampanyamıza destek olun el ele yarınlara yukselelim…

*Not:
Yakın Bir Zaman İçerisinde Gercek Anlamda Olusumunu Tamamlayıp Baslıyacak Olan ( Bir İmzada Sen At Ormanları Kurtaralım) adlı Projemizin Butun Geliri TEMA VAKFI’na bagıslanacaktır.Bu Muhtesem Organizasyonda Bizleri Yanlız Bırakmayan Ünlü Arkadaslarıma Cok tesekkur ediyorum.Bir Çok Ünlü İsiminde Beraber Olacagı O Muhtesem Gunde Sizde Bizimle Olun.Kampanya Suresince Aşşagıdaki E-mail Adresinden Bize Ulasabilir Detaylı Bilgi Alabilirsiniz..

mail:birimzadasenat@hotmail.com

Onur Toraman / Organization Director

Duyarsız Kalmayınız.

Kampanya Oluşumunun Hayata Geçmesi için Gereken Üye Sayı 1,000 ve Üstü dür. http://onurtoraman.org/imza/ Adresine grip imzanızı atınız ve çevrenizi de bilinçlendiriniz.Gerçekten Gordunuz İhmalsizlikler Yuzunden Antalya’da 23.000 Futbol Sahası Edicek Buyuklukte Bir Alan Kül Olmuştur. ve Hala Seyirciyiz.Lutfen Duyarsız Kalmayın Lutfen Sessiz Kalmayın Arkadaslar.Hadi Bir İmzada Siz Atın ve Attırın .
Sevgilerimle
Onur TORAMAN

Web : http://onurtoraman.org/imza/


Erdem Kılıç tarafından eklenmiş son yazılar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir